REALIZUJEME

  • zájezdy a expedice na míru
  • incentivní zájezdy pro obchodní partnery
  • zahraniční konference
  • originální programy i netradiční destinace

 

 

AKCE

CEE Reseller Incentive a LOH Londýn

Klient: HP Central & Eastern Europe
Místo: Dublin (IR), London (GB)
Počet osob: 25 osob (7 národností)

 

25 osob, 7 národností, 2 evropské zemně, více jak 7000 Km cesty během 6 dní. Exkurze do nejmodernějších laboratoří společnosti Hewllet-Packard, prohlídka historického Dublinu s továrnou na výrobu whisky Jameson. Přelet do srdce britské metropole Londýna a návštěva sportovních utkání na letních olympijských hrách 2012, ale i památkové skvosty staré Anglie, to vše mohli zažít nejlepší evropští prodejci našeho klienta.

STUDIE

Incentivní zájezd – Aljaška

Klient: Hewlett-Packard
Místo: Aljaška
Počet osob: 25

V září roku 2011 jsme organizovali incentivní zájezd na dalekou Aljašku. Této dlouhé cesty přes Amsterodam a Minneapolis se účastnili výherci soutěže v úspěšnosti prodeje HP produktů.

Při našem desetidenním pobytu pod vedením zkušeného průvodce jsme měli možnost okusit nedotčenou divokou přírodu, z čehož jsme učarovaní ještě dnes. Na vlastní oči jsme v průběhu celodenního výletu na lodi pozorovali divoké kosatky, tuleně, delfíny a ostatní mořské živočichy. Nezapomenutelným byl
i obrovský ledovec plazící se z hor až do moře, na který jsme letěli speciálně upravenými letadly s lyžemi. Horská řeka plná metrových lososů byla zážitkem sama o sobě a to nás pak ještě přišla navštívit rodinka medvědů, kteří právě dostali chuť na svačinku. Pohled na majestátně se tyčící nejvyšší horu Severní Ameriky Mount McKinley byl naprosto ohromující. Každý jsme si přivezli neskutečné zážitky doplněné stovkami fotek a osobně doufám, že se na Aljašku ještě podívám.

 

REKLI

Se společností Interactivity spolupracuji v rámci různých obchodních a produktových divizí již řadu let a to především
v oblasti eventů a technologických seminářů a s potěšením konstatuji, že jsem vždy spokojen s nabídkou, přístupem
i finálním výsledkem. Velmi oceňuji proaktivní a osobní přístup, flexibilitu a kreativitu. Jsem rád, že společnost Interactivity umí řešit i nadstadnardní požadavky, například portály k benefitům, awareness kampaně nebo aktivity mířící k podpoře prodeje.

Jiří Svěrák, Sales Director Commercial, Hewlett – Packard s.r.o.