REALIZUJEME

  • kongresy
  • semináře
  • workshopy
  • školení

 

AKCE

COTY Konference 2013

Klient: COTY Česká republika
Místo: Loipersdorf (Rakousko)
Počet osob: 165

Již tradičně jsme se v srpnu stali organizátory celofiremní konference společnosti COTY Česká Republika s.r.o. Navázali jsme tak na dlouholetou spolupráci, která trvá již 8 let. Za tu dobu jsme navštívili nejen spoustu míst v České Republice, ale byli jsme například i v Maďarských lázních nebo na slunné Sicílii. Jako v roce 2006 jsme pro místo konání zvolili malebnou oblast Štýrska, luxusní lázeňský hotel Loipersdorf. Tentokrát bylo naším úkolem připravit čtyřdenní pobyt pro České i Slovenské zaměstnance. Zajištění špičkově vybaveného konferenčního sálu bylo samozřejmostí. Doprovodný program se nesl v duchu horolezeckého výstupu na velehoru K2 symbolizující firemní úsilí dosažení celoročního plánu. Večerní diskotéka ve sněhobílých barvách s horolezeckými aktivitami (vázání uzlů, oblékání výstroje na čas, poznávání filmů s horolezeckou tématikou, fotostěna, atd.) byla opravdu velká zábava! Přes den nás pak čekaly výlety na kole a relax v místním spa&wellness aquaparku. Již nyní se těšíme, jakou destinaci navštívíme tento rok.

STUDIE

21. Pracovní dny dětské gastroenterologie a výživy

Klient: FN Plzeň
Místo: Plzeň
Počet osob: 134

Největší gastroenterologická akce konaná v roce 2013 na území české Republiky. Naším úkolem bylo, mimo samotnou realizaci kongresu, připravit registrační a informační web, hromadný emailing, komunikovat se sponzory a všemi účastníky kongresu, ale i vytipovat vhodné lokality a připravit veškeré tiskoviny a mnoho dalšího. Také jsme zajišťovali zvukový záznam všech prezentací, následné sestřihání a umístění na webové stránky. Kongresu se účastnilo 134 osob z řad lékařů i jednotlivých vystavovatelů.

 

REKLI

Distribuční summit 2013

Klient: Hewlett-Packard
Místo: Jihlava
Počet osob: 28

Jako každým rokem jsme i v roce 2013 na přelomu července
a srpna organizovali Distribuční summit pro distribuční partnery společnosti Hewlett-Packard. Tentokrát jsme vybrali klidnou lokalitu nedaleko Jihlavy s výbornou dostupností od dálnice D1 cca na půli cesty mezi Prahou a Brnem. Celodenní meeting ve špičkově vybavené konferenční místnosti byl prokládaný výborným občerstvením tamní kuchyně. Večer byla na programu ochutnávka piva v Jihlavském rodinném pivovaru.

„Organizací Distribučního Summitu jsem jako v minulých letech pověřil Interactivity a jako vždy jsem byl s jejich službami spokojen. Vytipovali velmi dobře dostupný hotel pro partnery
z celé republiky a summit proběhl bez nejmenších komplikací.“

Jan Joska, CZ EG Distribution & Operations manager