REALIZUJEME

  • kreativní koncepty
  • grafické návrhy
  • média a komunikace
  • PR služby
  • tisková produkce
  • dárkové a propagační předměty
  • 3D instalace / výstavní a promo expozice

 

AKCE

Softshell Intell

Klient: Intell + Hewlett-Packard
Místo: Česká Republika
Cílová skupina: 1000 top obchodních partnerů

Na základě znalosti trhu jsme jako dárek pro vybrané obchodní partnery navrhli značkovou softshellovou bundu. Oblečení jsme nakoupili s výraznou slevou a uspořili tak značnou část plánovaného budgetu. Získali jsme aktuální data partnerů včetně požadovaných modelů a velikostí, které jsme obrandovali
a adresně distribuovali cílové skupině.

STUDIE

Big Blue One

Klient: Casablanca
Místo: Česká Republika
Cílová skupina: koncoví zákazníci cloudových služeb Casablanca

Realizace komunikace na podporu cloudových služeb. Součástí mixu byla outdoorová kampaň, inzertní kampaň v tisku a na internetu, stejně jako adresný mailing personifikovaných propagačních materiálů a dárkových předmětů.

 

Microsoft Family days

Klient: Microsoft
Místo: Česká Republika
Cílová skupina: 150 – 300 obchodních partnerů

Náš kreativní koncept „Partnerských loyalty eventů“ zvítězil v tendru mezi ostatními agenturami. Klient požadoval zastavení poklesu zájmu partnerů a jejich účasti na firemních akcích pořádaných Microsoftem v ČR. Na základě analýzy zjištěných dat jsme navrhli několik zásadních změn a nových postupů, které dokázaly změnit vnímání a přístup partnerů k Microsoftu, což se pozitivně zobrazilo v businessu a zvýšené účasti partnerů na akcích.

 

Snídaně s GTS Novera

Klient: Snídaně s GTS Novera
Místo: Makro, Hradec Králové
Cílová skupina: koncoví uživatelé hlasových a datových služeb

Realizace snídaní před Makrem s cílem sběru dat a prezentace nabídky kombinace hlasových a datových služeb pro SMB segment. Na promo navazovala osobní prezentace ve vybraných firmách, kde náš pracovník předal velký proutěný koš s jablky
a představoval podrobněji nabízené služby GTS. Na území Hradce Králové se poprvé testoval prodej balíčku hlasových a datových služeb, který byl následně upraven a nabízen v celé ČR.