Zajišťujeme pronájem jednotlivých atrakcí, organizaci celých programů ale nejčastěji organizaci celých sportovních eventů. Pracujeme v kteroukoli roční dobu, venku i uvnitř, pro jednotlivce i velké skupiny, aktivní sportovce, děti i důchodce.

 

REALIZUJEME

  • firemní sportovní dny, olympiády, závody, soutěže a turnaje v nejrůznějších sportech
  • akce pro děti s kompletní mprogramem od baby-sitting až po strategické hry pro náctileté
  • škola dobrodružství s výukou a zážitkem
  • programy s různým stupněm fyzické
    a psychické náročnosti
  • tématicky inspirované akce: např. historické, military, motorové, sněhové, letecké, vodní, speciální aktivity…
  • aktivity teamové, sportovní, zážitkové, adrenalinové, lanové i zábavné

 

AKCE

Business Cup

Klient: Interactivity
Místo: Praha
Počet osob: 40

Každoroční projekt naší společnosti konající se každé jaro/léto. Pravidelně oslovujeme všechny naše klienty a zákazníky
s nabídkou účasti na sportovních klání pojmenovaných Business Cup. Jedná se o organizované soutěže týmů jednotlivých firem, které soupeří v různých sportovních odvětvích – beachvolejbal, florbal, futsal, badminton, tenis, atd. Každý může sledovat postavení svého týmu v tabulce a/nebo nejúspěšnější hráče (střelci, nahrávači, brankáři). Stejně tak jsou k dispozici online informace ke každému hracímu dni či odpoledni. Neváhejte se přidat i Vy!

STUDIE

HP GOLF TOUR 2008

Klient: Hewlett-Packard
Místo: Konopiště, Ypsilon Liberec, Plzeň Dýšina
Počet osob: 3 x 80 hráčů + jejich doprovod partneři, partnerky, děti.

Cílem bylo podpořit obchodní aktivity firmy v neformálním, avšak zajímavém prostředí s orientací na budování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky. Série 3 prestižních golfových turnajů s netradiční komunikací, vloženými soutěžemi a doprovodným programem. Asi nejpromyšlenější golfová tour byla před každým turnajem anoncována personifikovanou emailovou pozvánkou. Součástí emailu bylo propojení na kreativní video pozvánku
a online registraci, která byla na webu tour, kde byly pravidelně aktualizovány výsledky, fotografie a informace (samozřejmě přístupné pouze pozvaným hráčům). Každá pozvánka byla sestřihem jedné z nejvýraznějších scén kultovního golfového filmu Zelený svět, který byl následně předabován známými herci. Každý doprovodný program a vložené soutěže byly inspirovány vybranými scénami, které byly „golf se zahradním nářadím“, „vyplašení Pelikána přesným golfovým odpalem z clubhousu“, „opakovaný odpal přes vodní překážku“ a „chip buzarem o stěnu přenosného WC“. Zvací systém registrovaným hráčům automaticky odeslal outlook meeting request a den před akcí aktuální informace o termínu registrace a startu, přihlášených hráčích, předpovědi počasí a doporučené trase a době odjezdu.

 

REKLI

Firemní meeting

Klient: COTY Česká republika
Místo: Lomnický štít (Slovensko)
Počet osob: 8

Jednalo se o meeting firemního managementu, který se konal na Slovensku nedaleko Lomnického štítu. Zajišťovali jsme dopravu autovlakem, ubytování v 5* hotelu a pro celou skupinu jsme připravili výstup na druhou nejvyšší horu Vysokých Tater pod dohledem profesionálních horských vůdců.
„Výstup nebyl jednoduchý, ale všichni jsme to zvládli a pohledy
z vrcholu jsou nezapomenutelným zážitkem pro nás pro všechny.“

Dita Horáková, HR Manager.