REALIZUJEME

  • zážitkové a stmelovací akce
  • teambuilding
  • off site meeting
  • vlastní programy „Prague Adventure“, „Magic City“ a další
  • spolupráce s kouči, psychology, trenéry
    a HR mentory
  • vlastní tým zkušených instruktorů
    a lektorů

 

AKCE

Magická Praha

Klient: CEE Hewlett- Packard, HP GSB EMEA LF Design
Místo: Praha
Počet osob: 80

80 lidí z více jak 23 zemí světa poznávalo krásy magické Prahy při plnění dobrodružných týmových úkolů. Oděni do dobových kostýmů cestovali historickými vozy a pronikali na běžně nepřístupná místa, aby našli indicie potřebné ke hře a jako první dorazili do cíle, na slavností večeři do Obecního domu. Zde je čekal i další tematicky laděný kabaretní program plný kankánových tanečnic, fakírů či kouzelníků.

(Celé v anglickém jazyce)

STUDIE

HP VIZE 2010

Klient: Hewlett-Packard
Místo: Hotel nedaleko Prahy
Počet osob: 50

Pracovní setkání managementu a vedoucích manažerů. Cílem výjezdní akce bylo definovat strategické obchodní priority společnosti pro nadcházející 5 leté období. Pro brainstorming jsme zvolili metodu Ishikawa, což se ukázalo jako velmi dobré řešení. Týmy tak pod vedením lektorů dokázaly jednak vybočit
z myšlení „ve vyjetých kolejích“, ale hlavně přehledně definovat problémy a jejich pravděpodobné příčiny. Výstupem byla obchodní strategie s názvem Vize 2010, která následně dala vzniknout mnoha dalším navazujícím aktivitám a programům.

 

REKLI

Hilton Management Outing

Klient: Hilton Prague
Místo: Česká Republika
Počet osob: 30

Cílem akce bylo stmelení širšího managementu hotelu, který je složený z mužů i žen různých národností a rozdílného věku. Vymysleli jsme originální orientačně poznávací hru, kterou jsme umístili do krásného prostředí historického centra města Český Krumlov. Týmový program vyvrcholil historickou večeří v opravdu netradičním prostoru, který není veřejnosti běžně přístupný.

„Martine, děkuji jménem celého hotelu za skvělou akci.
Z interního hodnocení účastníků je jasné, že se akce velmi líbila. Báli jsme se, jestli program všichni zvládnou, ale vše dopadlo skvěle i díky vašim instruktorům, kteří bez problému komunikovali česky i anglicky. Těšíme se za rok!“

Hana Urbanová, Hilton